Chcete více porozumět svým emocím a prožitkům?

 Máte chuť porozumět vlastním potřebám a potřebám svých dětí?

 Chcete získat novou inspiraci?

Srdečně zveme ženy i muže na jednodenní setkání s Pesso - Boyden terapií. Naším záměrem je Vám nabídnout ochutnávku teorie Pesso Boyden, cvičení a novou inspiraci do života.

PBSP je specifický psychoterapeutický směr, který podporuje nacházení hlubšího smyslu a radosti v životě, sebepoznání a rozvoj svého potenciálu. Pracuje s tělovou, emoční i kognitivní částí osobnosti. Terapie umožňuje léčit a rozvíjet náš potenciál, hledat a dotýkat se toho, co Albert Pesso nazývá drahokamem naší duše.

Ti, kterým se workshop a Pesso Boyden terapie zalíbí, budou mít možnost stát se členy dlouhodobější terapeutické skupiny v Plzni. O vzniku a podobě skupiny Vás budeme dále podrobněji informovat.

S kým: Mgr. Jana Nováková / www.psychologie-baobab.cz/

Mgr. Václav Štrunc/ www.psychosomaterapeut.cz/

Kde: Psychosomatické a terapeutické centrum Plzeň, Masarykova 54, Plzeň-Doubravka. Směr od IV. Polikliniky na konečnou trolejbusu č. 16, po levé straně za křižovatkou, bílý řadový dům, cedule centra na vratech.

Kdy: v sobotu 17.6.2017, od 10,00 do 14,00

Cena: 400 Kč

Máte-li jakékoli dotazy či se chcete přihlásit na workshop, využijte emaily: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo telefony: 777 612 553, 724 529 321

 Na společnou práci se těší Jana a Václav.

 „Jsme stvořeni k tomu, abychom byli šťastni i v nedokonalém světě.“

 Albert Pesso