Zveme Vás na nácvik relaxace.

Během 7 lekcí se naučíte základním krokům a postupům, které budete moci aplikovat při běžných denních činnostech a dokonce i v situacích, v nichž se dostáváte do velkého napětí a úzkosti. Relaxace je velmi účinnou metodou, s jejíž pomocí se můžete sami přesvědčit, jak mít příznaky pod kontrolou. Pro eliminaci pocitu napětí, úzkosti a následné uvolnění je důležitá pravidelnost nácviku.

Příjemné uvolnění má blahodárný vliv na kognitivní procesy, snáze přijímáme pozitivní informace do paměti a jednoduše pak nacházíme různé alternativy k myšlenkám, které v nás vzbuzují pocit ohrožení.

 

Kdy

Začínáme v pondělí  23.9.2019 od 16,15h. Nácvik trvá 30 minut. Kurz má celkem 7 lekcí. Ve státní svátek 28.10. se kurz nekoná. Končit budeme v pondělí 11.11.2019.

Jak

Malá uzavřená skupinka 4-5 účastníků. S sebou potřebujete pohodlné oblečení, přezůvky.

Kde

Psychosomatické a terapeutické centrum, Masarykova 54, Plzeň - Doubravka. Parkování v okolí zdarma. MHD - zastávka Poliklinika Doubravka bus č. 30, trolejbus č. 16. 

 

S kým

Kurz proběhne pod vedením zkušené psycholožky Vlasty Novotné, která absolvovala výcvikový program v relaxačních technikách v Institutu pro integrativní psychoterapii a psychologické poradenství v Olomouci

 

Za kolik

Cena je 800,- Kč za účastníka.

Nelze platit jednotlivé lekce. Kurz je třeba zaplatit převodem na č.ú. 2601487300 / 2010 nejpozději do 16.9.2019, v.s. 201907.

Do poznámky uveďte Vaše jméno.

 

 

Kontakt

721572247

www.psychosomaterapeut.cz

Přihlášení

 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Srdečně zveme všechny ženy na seminář pohybové terapie zaměřený na téma ženství! Můžete vybírat ze dvou nabízených termínů.

Srdečně vás zveme na arteterapeutický workshop, který proběhne v našem centru již 11.5.!

Milé dámy, srdečně vás zveme na první z cyklu seminářů Podvečery pro ženy, který jsme nazvali Pohybem ke zdraví. Uděláme si čas pouze na sebe a budeme prakticky i teoreticky hledat, co je pro naše tělo dobré a příjemné.

 

Srdečně vás zveme na druhý seminář pohybové terapie, který se uskuteční již 13.4. pod vedením skvělé Marty Lebedové!